هاشور نیوز

همزمان با عید غدیر، فراخوان شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منتشر شد

همزمان با عید غدیر، فراخوان شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منتشر شد

همزمان با عید غدیر، فراخوان شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منتشر شد

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را آذرمـاه ۱۴۰۱ به صورت حضوری و همچنین نمایش برخط (آنلاین) به شکل رقابتی برگزار خواهد کرد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فراخوان دریافت اثر برای حضور در شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» در آستانه فرا رسیدن عید غدیر خم، منتشر شد. بخش‌های جشنواره عبارتند از  مسابقه ملی،  مسابقه بین‌الملل، جایزه شهید آوینی،  بخش‌های جنبی ‌ملی و بین‌الملل و  بزرگداشت.

در بخش ملی آثاری می‌توانند متقاضی حضور در جشنواره باشند، که بعد از فروردین ۱۴۰۰ تولید شده باشند. دو تقدیر هم در شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» انجام خواهد شد. شروع ثبت نام و ارسال لینک برای حضور در جشنواره «سینماحقیقت»، از ۲۷ تیرماه است.

علاقه مندان، فیلمسازان و متقاضیان ارسال اثر برای حضور در شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، طبقه اول (کدپستی: ۱۵۵۶۹۱۶۶۱۳) مراجعه کرده یا با تلفن ۸۸۵۲۸۳۱۴  تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *