اخبار اکران هاشور, هاشور نیوز

اکران آنلاین فیلم “بچه‌های دشت” از ۱۳ تیر در گروه هنر و تجربه

فیلم سینمایی بچه های دشت-01

فیلم سینمایی “بچه‌های دشت” به کارگردانی اسماعیل مسعودی و تهیه کنندگی عباس مسعودی (برادران اقلیدی) از ۱۳ تیر در گروه سینمایی هنرو تجربه و از طریق سایت هاشور بصورت آنلاین اکران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هاشور، به نقل از گروه سینمایی هنر و تجربه، فیلم سینمایی “بچه‌های دشت” به کارگردانی اسماعیل مسعودی و تهیه کنندگی عباس مسعودی (برادران اقلیدی) با حضور بازیگرانی همچون متین آراسته، بابک زرنویس زاده، شمس الآفاق شفیعی، پریسا درافشان ساخته شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پسربچه‌ای که از انتقال پدر معلمش به روستا ناراحت است قصد دارد باخرابکاری و اقدامات هنجارشکن داخل روستا و مدرسه، پدر و خانواده را تحت فشار قرار دهد که به شهر برگردند اما دراین مسیر اتفاقاتی می‌افتد که مانع از اهداف او می‌شود و درپایان متنبه می‌شود که پا به پای پدرش به تلاش و فعالیت ادامه دهد و راه درست را پیشه بگیرد. در این فیلم سعی شده با رویکردی متفاوت در قالب ژانر کودک، به چالش‌های مهاجرت از روستا به شهر و بالعکس پرداخته شود و با لحنی کنایی علاوه بر پرداختن به خرده فرهنگ‌ها که ریشه در سنت‌های اصیل دارد چالش‌ها و تفاوت‌های دیدگاهی نسل نو و گذشته را مورد بررسی قرار دهد.

اکران آنلاین فیلم بچه های دشت از روز چهارشنبه ۱۳ تیر از طریق سایت هاشور آغاز می‌شود.

فیلم “بچه‌های دشت” در پنجاه و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد برگزیده و حائز دریافت دیپلم افتخار فیلم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *