میدان جوانان سابقمیدان جوانان سابق

راهنمای خرید بلیت

شما از هم‌اکنون می‌توانید نسبت به خرید بلیط فیلم " میدان جوانان سابق " اقدام کرده و بر روی کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود تماشا کنید.

خرید بلیط داخل ایران: برای کسانی که با کارت‌های معتبر بانکی کشور، امکان پرداخت اینترنتی از داخل ایران را داشته باشند.

خرید بلیط خارج از ایران: برای کسانی که با کارت بانکی کشور مبدأ یا PayPal امکان پرداخت اینترنتی به پول کشور محل اقامت خود داشته باشند.

با خرید هر بلیط، یک کد اختصاصی برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن کد در سایت هاشور و صفحه " اکران اینترنتی میدان جوانان سابق " در طول مدت اکران، می‌توانید یک نوبت فیلم را ببینید.

توجه: پس از وارد نمودن کد بلیت، فرصت تماشای فیلم به مدت 7 ساعت می‌باشد و در صورت اتمام مدت زمان تعیین شده، امکان مشاهده فیلم وجود ندارد.

میدان جوانان سابق

68 دقیقه

1397


ایران |

میدان جوانان سابق، مستندی است درباره یک عکس که روزنامه‌نگاران روزنامه «جامعه» در سال ۱۳۷۶ به پیشنهاد ماشاالله شمس‌الواعظین سردبیر روزنامه برای روجلد شماره نوروز در میدان جوانان گرفته‌اند.
فیلمساز [مینا اکبری] به همراه ۷۱ نفر دیگر در این عکس حضور دارند. حال پس از گذشت ۲۰ سال، حدود ۶ نفر از روزنامه‌نگاران آن عکس، روزنامه‌نگار باقی مانده‌اند! این فیلم به بهانه این عکس مروری دارد بر وضعیت مطبوعات طی ۲۰ سال اخیر و تاثیری که دگرگونی‌های سیاسی و اجتماعی ایران بر کار رسانه گذاشته است.

تهیه کننده:

احسان رسول اف

کارگردان:

مینا اکبری

پژوهشگر:

مینا اکبری

نویسنده:

مینا اکبری

تدوینگر:

سپیده ابطحی, آرش زاهدی اصل

تصویر بردار:

محمدرضا جهان پناه

صدا بردار:

حسن شبانکاره

صداگذار:

انسیه ملکی

آهنگساز:

علی صمدپور

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید!