ملاقات کنندهملاقات کننده
Loading...

راهنمای خرید بلیت

شما از هم‌اکنون می‌توانید نسبت به خرید بلیط فیلم " ملاقات کننده " اقدام کرده و بر روی کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود تماشا کنید.

خرید بلیط داخل ایران: برای کسانی که با کارت‌های معتبر بانکی کشور، امکان پرداخت اینترنتی از داخل ایران را داشته باشند.

خرید بلیط خارج از ایران: برای کسانی که با کارت بانکی کشور مبدأ یا PayPal امکان پرداخت اینترنتی به پول کشور محل اقامت خود داشته باشند.

با خرید هر بلیط، یک کد اختصاصی برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن کد در سایت هاشور و صفحه " اکران اینترنتی ملاقات کننده " در طول مدت اکران، می‌توانید یک نوبت فیلم را ببینید.

توجه: پس از وارد نمودن کد بلیت، فرصت تماشای فیلم به مدت 7 ساعت می‌باشد و در صورت اتمام مدت زمان تعیین شده، امکان مشاهده فیلم وجود ندارد.

ملاقات کننده

138 دقیقه


ایران |

نمایشنامه مهمان ناخوانده نام یکی از آثار بحث برانگیز اریک امانوئل اشمیت نویسنده، فیلسوف و نمایشنامه نویس فرانسوی است.
مهمان ناخوانده در گیر و دار جنگ جهانی می گذرد. دکتر فروید و دخترش آنا با وجود یهودی بودن مصونیت دارند و می توانند از کشور خارج شده و به جایی امن پناه ببرند. دکتر فروید در چالش پذیرفتن این پیشنهاد است. ترک کردن سرزمین مادری و تنها گذاشتن مردم تا به سادگی کشته شوند و فرار تصمیمی نیست که دکتر فروید به سادگی قادر به گرفتنش باشد.
اما زمانی نمایشنامه مهمان ناخوانده حقیقتا شروع می شود که فردی ناشناس که خود را خدا معرفی می کند بر دکتر فروید ظاهر می شود.

کارگردان هنری:

شهاب حسینی

تهیه کننده:

شهاب حسینی

کارگردان اجرایی:

احمد ساعتچیان

طراح صحنه:

منوچهر شجاع

آهنگساز:

علیرضا ساعتچیان

مترجم:

امید راضی

دستیار اول کارگردان و مدیر روابط عمومی:

مریم سپهری

مدیر تولید:

محمود اکبرشاهی

دستیار دوم کارگردان:

فاطمه عرب کرمانی

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید!