ملاقات های شگفت انگیزملاقات های شگفت انگیز
Loading...

راهنمای خرید بلیت

شما از هم‌اکنون می‌توانید نسبت به خرید بلیط فیلم " ملاقات های شگفت انگیز " اقدام کرده و بر روی کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود تماشا کنید.

خرید بلیط داخل ایران: برای کسانی که با کارت‌های معتبر بانکی کشور، امکان پرداخت اینترنتی از داخل ایران را داشته باشند.

خرید بلیط خارج از ایران: برای کسانی که با کارت بانکی کشور مبدأ یا PayPal امکان پرداخت اینترنتی به پول کشور محل اقامت خود داشته باشند.

با خرید هر بلیط، یک کد اختصاصی برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن کد در سایت هاشور و صفحه " اکران اینترنتی ملاقات های شگفت انگیز " در طول مدت اکران، می‌توانید یک نوبت فیلم را ببینید.

توجه: پس از وارد نمودن کد بلیت، فرصت تماشای فیلم به مدت 7 ساعت می‌باشد و در صورت اتمام مدت زمان تعیین شده، امکان مشاهده فیلم وجود ندارد.

ملاقات های شگفت انگیز

91 دقیقه


ایران |

ملاقات های شگفت انگیز سکانس هایی کوتاه از ملاقات فرضی شخصیت هاییست که کم و بیش میشناسید‌.
از شکسپیر تا تولستوی و از بورخس تا دالایی لاما. از شکواییه ی اناکارینا با خالقش تولستوی درباره ی عشق و مرگ تا چالش استیفن هاوکینگ با اینشتن و چارلیز ترون درباره بین الابعاد و نیز مجادله ی جری لوییس با بالتازار درباره ی الودگی محیط زیست و نگرانی فرشتگان از نابودی زمین. در این فیلم همه حضور دارند و در پشت اینهمه پرسش و مکالمات گاه عمیق و فلسفی و گاه طنز گونه و رمانتیک یک ایده ی اساسی تقویت میشود. آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟ آیا نیروی شر بازی را خواهد برد؟ یا هنوز امیدی به زیستن در این کره ی خاکی وجود دارد؟

کارگردان:

مهدی ارجمند

نویسنده:

مهدی ارجمند

تدوینگر:

مهدی ارجمند

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید!