امید شهر خستهامید شهر خسته
Loading...

راهنمای خرید بلیت

شما از هم‌اکنون می‌توانید نسبت به خرید بلیط فیلم " امید شهر خسته " اقدام کرده و بر روی کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود تماشا کنید.

خرید بلیط داخل ایران: برای کسانی که با کارت‌های معتبر بانکی کشور، امکان پرداخت اینترنتی از داخل ایران را داشته باشند.

خرید بلیط خارج از ایران: برای کسانی که با کارت بانکی کشور مبدأ یا PayPal امکان پرداخت اینترنتی به پول کشور محل اقامت خود داشته باشند.

با خرید هر بلیط، یک کد اختصاصی برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن کد در سایت هاشور و صفحه " اکران اینترنتی امید شهر خسته " در طول مدت اکران، می‌توانید یک نوبت فیلم را ببینید.

توجه: پس از وارد نمودن کد بلیت، فرصت تماشای فیلم به مدت 7 ساعت می‌باشد و در صورت اتمام مدت زمان تعیین شده، امکان مشاهده فیلم وجود ندارد.

امید شهر خسته

73 دقیقه

1398


ایران |

تیم نساجی مازندران بعد از ورشکستگی کارخانه های نساجی مازندران به کمک هوادارانش سرپا ایستاد و برعکس بسیاری از تیم ها که از بین رفتند توانست به همت مردمی باقی بماند. این تیم در زمان اوج خود دستاوردهای درخشانی در فوتبال ایران داشت اما حالا بیست و چهار سال است که به لیگ های پایین و دسته یک سقوط کرده اما در تمام این سال ها هواداران با شور و انرژی و امید در کنار تیم شان ماندند و این تیم را امید شهر خسته ی خود خواندند. شهری که سه کارخانه¬ی بزرگش را که رونق قائمشهر بود به دلیل عدم مدیریت کلان از دست داد و از امکانات رفاهی نیز بسیار محروم ماند. در این فیلم به همراه سه هوادار ویژه شش هفته پایانی مسابقات لیگ دسته یک را میبینیم؛ رضا نادری که در کودکی پدرش را در راه تیم نساجی از دست داده است و عاشقانه این تیم را دوست دارد، جواد پورمند معروف به جواد یخی که هواداریست دو آتشه و نذر کرده در صورت صعود به لیگ برتر پیاده به پابوس امام رضا برود و مریم الهامیان هوادار دختری که میخواهد بازی ها را از نزدیک ببیند ولی ... . در این شش هفته¬ی پایانی هنوز تیم نساجی مازندران امید صعود به لیگ برتر را دارد و حساسیت بازیها برای تیم و شهر و هواداران در اوج خود قرار دارد.

کارگردان:

مریم الهامیان, مصطفی حاجی قاسمی

تهیه کننده:

مریم الهامیان, مصطفی حاجی قاسمی

تدوینگر:

مصطفی حاجی قاسمی

صدا بردار:

مصطفی حاجی قاسمی

تصویر بردار:

علیرضا منصوری

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید!