قلیچ-هاشور

زبان/گویش: فارسی | زیرنویس: انگلیسی,

زیرنویس: ندارد

وحید قلیچ دروازبان و مربی سابق باشگاه پرطرفدار پرسپولیس در ایران پس از پایان دوران پر افتخارش در باشگاه محبوبش، به بیرون از زمین‌های فوتبال رانده شد و روزهای تاریکی را سپری کرد و این اتفاق منجر به فراموشی‌ خاطرات و افتخارات او از ذهن هوادارن فوتبال شد. قلیچ پس از گذشت سال ها سکوت، فقر، غم و انزوا دوباره شهرت گذشته اش را کسب می کند اما این بار شهرتش مرهون شیرجه‌هایش درون دروازه نیست بلکه مربوط به حضور پر سر و صدایش در اینستاگرام است.

تهیه کننده:

احسان اطمینان

کارگردان:

پوریا نوری

نویسنده:

محمدحسین میربابا

پژوهشگر:

آسو جواهری

تصویر بردار:

پوریا نوری

تدوینگر:

نیما کزازی

آهنگساز:

اشکان نعیم

صدا بردار:

علی کاظمی نژاد

نظرات

علی | ۱۴۰۱-۱۱-۱۲ ۲۲:۰۲

جای تاسف داره که بازیکنهای بزرگمون درست بعد از خداحافظی از میادین قهرمانی ،مثل تکه دستمالی دور انداخته میشن و یکشبه محبوبیت و شهرت و مقام و جلد مجلات و روزنامه ها رو از دست میدن و به کرات دیدیم که در چنین حالتی اون بازیکن که به لحاظ روحی شکست سختی رو خورده رو به دخانیات و مواد مخدر و مشروبات الکلی و........میاره تا شاید مسکنی هر چند کوچیک رو برای خودش پیدا کنه .در صورتی که این افراد گنجینه هایی از تجربه هستند که میتوان مانند همه جای دنیا با مشاوره و روانشناسی خوب بعد از خداحافظی با دنیای قهرمانی ،کماکان از آنها در راه اعتلای ورزش کشور و آموزش نوجوانان استفاده کرد تا هم خودشان اینگونه سر خورده نشوند وهم شآن آنها حفظ شود .وحید قلیچ اسطوره ،حالا بهترین همدمش یک گوشی تلفن همراه است .چقدر این صحنه از فیلم تکان دهنده است .کاش مسؤولان ورزشی اینگونه مستندها را ببینند .البته بعید است سرشان خیلی شلوغ است .

رضا | ۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۲۰:۰۱

خوب

لعیا | ۱۴۰۱-۰۳-۱۰ ۱۶:۰۵

عالی بود

مهرنوش | ۱۴۰۱-۰۲-۲۳ ۱۳:۰۵

آقای نوری قصه ی این شخص رو جوری در مستندش روایت میکنه که، مسیری برای درک و همدلی با شخصیت داستان برای مخاطب باز میشه... دیدن این مستند رو توصیه میکنم.

منا | ۱۴۰۱-۰۲-۲۲ ۱۴:۰۵

✨✨✨

زهرا | ۱۴۰۱-۰۲-۲۰ ۲۰:۰۵

یک فیلم بسیارعالی. حتما ببینید

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید!